אודות ביי - טרייד בע"מ

חברת בי-טרייד מבית דגן מציעה פתרונות יבוא ללקוחות מסחריים גדולים בישראל. קולקציית המוצרים שלנו נוגעת במספר תחומים הכוללים שיש, ריהוט סלוני, מוצרי ברזל ומשקאות. כיבואן, סיטונאי וספק עבור חברות מובילות ומוכרות חשוב לנו לתת לכם גב חזק ויכולת הנדרשת לקבלנים וסיטונאים גדולים.

 

שירות בסטנדרט בינלאומי

הסחר העולמי התוסס בעידן הנוכחי יוצר הזדמנויות רבות למוצרים חדשים ומעניינים. כשאתם סומכים על הספק שלכם שיביא לכם את הדברים הכי טובים עבור הלקוחות שלכם, אז אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בכיוון הנכון. אנחנו בבי-טרייד נמצאים עם האצבע על הדופק בשבילכם בזיהוי טרנדים ומוצרים חדשים והכל במחירים אטרקטיביים. אנו מאמינים לספק לכם מוצרים עם שמות חזקים, שירות זמין ואמין, זמני הספקה טובים, עמידות גבוהה ו"לוק" מושך. את התגובות תרגישו מהר עם פידבקים חיוביים ברשת, לקוחות חוזרים שיובילו להרחבת המכירות אצלכם.

 

החברות המובילות אינן טועות

 

מוצרי בנייה – הלקוחות שלנו יודעים שיש להם גב חזק ויש לנו יכולת ייחודית להציע איכות וכמות עם מגוון מוצרים לבנייה. ניתן למצוא אצלנו שיש איכותי במצב גולמי (פלטות) או חתוך ומלוטש, עבור חברות המספקות שירותי שיש וכן קבלנים. כמו כן, אנו מספקים ברזל לבניה לקבלנים גדולים. לכן, אין פלא שבתוך שנים ספורות התקבצו סביבנו מיטב חברות הבניין ואלה נהנות משירותי סחר מתקדמים המעניקים להם יתרון מתמשך בשוק הדינאמי. צמח המרמן, אורתם סהר, קבוצת תדהר בניה, שיא עינב ועוד חברות רבות אחרות המקימות פרויקטים גדולים של בנייה, אך לא רק.

ריהוט לבית – אנו פועלים גם מול שוק הריהוט הישראלי ובעצם מהווים שער ליבוא איכותי ממיטב היצרנים בעולם. עם מוטו של סטנדרט גבוהים ומחיר, אנו מספקים מגוון רהיטים לסלון וחדר שינה עבור רשתות וסיטונאי ריהוט גדולים ומוכרים כמו ביתילי, המושבה ועוד.

משקאות – לחיים! כיבואני משקאות מובילים, אפשר למצוא את משקאות אצל מיטב הסיטונאים. אצלנו, מקפידים רק על משקאות איכותיים ממותגים אמינים.

 

דברים טובים מכל העולם

 

אז מה מאחד את כל מוצרי היבוא שלנו? איכות, מחיר ויכולת לספק בנפח גדול. כשאתם רוצים ללכת על בטוח ועדיין ליהנות ממחירים הוגנים, ראוי לפנות לספק גדול שמבין את השוק הגלובלי היטב ומבין את הצרכים שלכם. למידע נוסף על ייבוא ואספקת מוצרים לקבלנים גדולים וסיטונאים צרו קשר במספר 1234567 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. 

BAY TRADE LTD

054-4217297​